Operetka na Wynos oczarowała wroniecką publiczność!
Za nami niezwykły wieczór z „Operetką na Wynos”, który zgromadził licznie miłośników muzyki we Wronieckim Ośrodku Kultury.
Największe przeboje operetkowe, znakomici soliści Operetki Wrocławskiej oraz tancerze Teatru Scena Kamienica stworzyli wyjątkową atmosferę i zabrali publiczność w muzyczną podróż pełną emocji.
W repertuarze wydarzenia znalazły się największe przeboje operetkowe takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar, Pal Abraham czy Carl Zeller. W programie nie zabrakło ukochanych przez słuchaczy szlagierów: „Wielka sława to żart!”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Pieśń o Wilji”, "Kuplety Adeli", "Lat dwadzieścia miał mój dziad", a także czardaszów, walców i foxtrottów.
Po koncercie dzieci otrzymały kolorowanki operetkowe z ciekawostkami i zagadkami związanymi ze sztuką operetkową.
Spotkanie z operetką było współfinansowane ze środków Gminy Wronki w ramach realizacji zadania publicznego.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

