V Grand Prix Wronek za nami!
Biegiem Jesiennym zakończyło się V Grand Prix Wronek. Oficjalne podsumowanie całego cyklu odbyło się w osiedlowej świetlicy przy ul. Topolowej 7.
W ostatnim biegu tegorocznej edycji wzięło udział ponad 150 zawodników. Najszybszym biegaczem okazał się Jakub Szymankiewicz, a wśród kobiet triumfowała Urszula Woźniak. W kategorii nordic walking zwyciężyli Agnieszka Mielecka oraz Jacek Witucki.
Po zakończeniu rywalizacji sportowej w świetlicy na Osiedlu Zamość odbył się poczęstunek, a następnie podsumowano V Grand Prix Wronek. W czterech biegach (Wirtualny Bieg Noworoczny, Wirtualny Bieg Wielkanocny, Wroniecka Dycha i Bieg Jesienny) wzięło udział kilkuset uczestników, a najlepsi w swoich kategoriach otrzymali wartościowe nagrody.
W kategorii biegowej wśród mężczyzn najlepszy okazał się Maciej Soloch, a wśród kobiet triumfowała Urszula Woźniak. W marszu nordic walking zwyciężyli Agnieszka Mielecka i Rafał Woźnica. Nagrody wręczyli przedstawiciele wszystkich organizatorów i partnerów: Burmistrz Robert Dorna, Prezes Przedsiębiorstw Komunalnego Sp. z o.o. Andrzej Strażyński, Dyrektor Hotelu Olympic Joanna Konenc, Specjalista Służby Leśnej Jerzy Wojciechowski (Nadleśnictwo Wronki) i Prezes Wronieckiego Klubu Biegacza Bartosz Roszak.
Ogromne podziękowania za organizację biegów należą się również pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Wronki, członkom Zarządu Osiedla Zamość, wolontariuszom z Młodzieżowej Rady Gminy Wronki, druhom OSP i Straży Miejskiej Wronek.
W załącznikach znajdują się wyniki Biegu Jesiennego i całego cyklu Grand Prix Wronek.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

