Służby Mundurowe na starcie Ćwierćmaratonu w Chrzypsku Wielkim!
Po raz pierwszy w Gminie Chrzypsko Wielkie do rywalizacji na dystansie ćwierćmaratonu staną biegacze reprezentujący służby mundurowe. Z każdym rokiem rośnie liczba zawodników, którzy reprezentują Policję, Straż Pożarną, Straż Leśną, Służbę Więzienną, Straż Miejską czy Strażaków Ochotników.
Dzięki porozumieniu na szczeblu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie oraz Gminy Chrzypsko Wielkie - mundurowi wystartują i zostaną sklasyfikowani w Biegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie.
- Serdecznie zapraszam wszystkie służby mundurowe do udziału w Biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie, który odbędzie się 18 lipca br. w Chrzypsku Wielkim. Zawody rozegrane zostaną na dystansie 10,5 km. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich sił, integracji środowiska służb mundurowych oraz aktywnego spędzenia czasu w sportowej atmosferze - zachęca Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie st. bryg. Roman Grzebieta.
- Strażacy, policjanci, żołnierze, straż miejska, straż leśna, strażacy OSP - to szczególna grupa osób, która każdego dnia czuwa nad naszym zdrowiem i życiem. Ich praca sprawia, że czujemy się bezpiecznie. Z przyjemnością przyjąłem inicjatywę Komendanta KP PSP st. bryg. Romana Grzebiety. Wszystkich biegaczy, którzy reprezentują służby mundurowe, gorąco zapraszam do udziału w biegu wokół Jeziora Chrzypskiego. Myślę, że pokonanie wymagającej, ale malowniczej trasy to doskonała forma aktywności i integracji w duchu zdrowej sportowej rywalizacji - zaprasza Edmund Ziółek, wójt Gminy Chrzypsko Wielkie.
Regulamin biegu: http://biegchrzypsko.pl/regulamin
Zapisy: https://foxter-sport.pl/registration/register/1057
Tekst zaproszenia: Urząd Gminy Chrzypsko Wielkie

