Rada Seniorów rozpoczyna dyżury
Od października, w pierwszy czwartek każdego miesiąca w sali Centrum Inicjatyw Senioralnych na Dworcu PKP, odbywać się będą dyżury przedstawicieli wronieckiej Rady Seniorów.
Już w najbliższy czwartek 7 października br. w godzinach 14.00-16.00 w Sali CIS dyżur będzie pełnić Przewodnicząca Rady Seniorów Wiesława Kubaczewska.
Dyżury mają zachęcić mieszkańców Wronek, w szczególności osoby starsze lub ich opiekunów do zgłaszania potrzeb i tematów, z którymi się borykają. Przede wszystkich zależy nam na wsparciu osób, które potrzebują pomocy w trudnych sytuacjach, razem postaramy się je rozwiązać.
Tematy poruszone podczas spotkania mieszkańców z radnymi seniorami, znajdą dalszy ciąg na posiedzeniu Rady Seniorów, po czym zostaną przekazane do odpowiedzialnych w Gminie Wronki osób, które mogą pomóc rozwiązać problem. Rada Seniorów będzie monitorować postępy działań.

