Przedsiębiorstwo Komunalne uruchamia system powiadomień SMS
Przedsiębiorstwo Komunalne informuje o wprowadzeniu nowej usługi dla mieszkańców:
„Przedsiębiorstwo Komunalne wdraża dla Państwa wygody moduł powiadomień SMS. W ich treści znajdą się między innymi informacje o awariach i wyłączeniach na sieci wodociągowej, o obniżeniu ciśnienia wody, o zaległościach w płatnościach i nadpłatach na koncie klienta oraz inne komunikaty i powiadomienia istotne dla Odbiorcy.
Usługa powiadomień SMS wymaga uzupełnienia naszej bazy klientów o Państwa numery telefonów, na które będziemy dostarczać wiadomości.
Wprowadzenie tych numerów do naszego systemu uwarunkowane jest uzyskaniem od Państwa zgód formalnych. Stąd konieczność wypełnienia i dostarczenia do nas dokumentu "Zgoda na otrzymywanie wiadomości SMS".
Zgodę można dostarczyć do nas w formie papierowej albo przesłać skan / zdjęcie podpisanego formularza mailem na adres sms@pkwronki.pl.
Przesyłając Zgodę mailem prosimy o podpisanie i zrobienie zdjęć / skanów obu stron dokumentu.”
Dokumenty związane z wdrażaną usługą znajdują się na stronie PK – TUTAJ.

