Oddaliśmy hołd poległym
W niedzielę 8 maja obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Z tej okazji we wronieckiej farze odprawiona została msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie przedstawiciele władz samorządowych, przybyłe delegacje oraz mieszkańcy przeszli na Rynek, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego i krótkim przemówieniu burmistrza Roberta Dorny, złożyli kwiaty pod pomnikiem „Ku czci i chwale poległym za wolność Ojczyzny".

