Grupa wsparcia dla osób nadużywających alkoholu oraz osób współuzależnionych
2 listopada 2021 r. (wtorek) rusza we Wronkach „Grupa wsparcia dla osób nadużywających alkoholu oraz osób współuzależnionych”, zainicjowana przez wroniecką wspólnotę św. Jakuba.
Spotkania z terapeutą będą odbywać się w I i III wtorek każdego miesiąca w godz. 12.00-15.00 w salce św. Franciszka przy wronieckim Klasztorze.
Przedsięwzięcie finansowane ze środków GKRPA we Wronkach.
Zapraszamy chętnych do udziału w celu uzyskania wsparcia i pomocy. W razie wątpliwości prosimy o telefon na nr 661 461 841.
Zaprasza - Przewodniczący GKRPA we Wronkach Wojciech Waroś

