Turniej Koszykówki 3x3 - WOŚP
Sztab WOŚP Wronki i KS Szpony Wronki zapraszają do udziału w Finale WOŚP.
„Odsłaniamy kolejne sportowe karty w związku z 34. Finałem WOŚP! Gramy razem i zapraszamy Was na turniej koszykówki 3x3. Będzie sportowa rywalizacja, dobra energia i granie w szczytnym celu.
Zachęcamy nie tylko do gry, ale też do kibicowania i wspólnego pomagania.
Do zobaczenia na hali!”

