18 maja - rozpoczęcie prac przy budowie drogi wewnętrznej przy ul. Partyzantów
W poniedziałek 18 maja rozpoczniemy prace budowlane związane z inwestycją „Budowa drogi wewnętrznej przy ul. Partyzantów”.
W trakcie robót korzystanie z drogi oraz wjazdów do garaży nie będzie możliwe – prosimy o przestawienie i nieparkowanie samochodów na terenie inwestycji.
Prace potrwają najpóźniej do końca czerwca.

