Ważne informacje przed Świętem Wszystkich Świętych
Jutro ważne w naszej tradycji święto Wszystkich Świętych. Tradycyjnie Policja i Straż Miejska apeluje, by mieszkańcy – którzy mogą dojść pieszo na cmentarze – nie korzystali z samochodów. Sugerujemy także rozważenie możliwości pozostawienia samochodu na parkingu przy Placu Targowym. Do dyspozycji zainteresowanych osób będzie cały teren, łącznie z miejscem przeznaczonym na miejskie targowisko. Od godziny 10.00 otwarte będą toalety miejskie.
Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń pełniących służbę policjantów i strażników miejskich.

