{index_ob_css}{index_ob_js}

Strażacy z Kłodziska świętowali 70-lecie jednostki

W sobotę 16 lipca odbyły się obchody 70-lecia powstania OSP Kłodzisko połączone z oficjalnym przekazaniem nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Uroczystość rozpoczęła się odprawieniem mszy świętej z okazji jubileuszu, a później nastąpiło poświecenie nowego pojazdu. W dalszej części programu przewidziano wprowadzenie pododdziałów na plac apelowy, podniesienie flagi państwowej i wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

Uroczystego przekazania nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kłodzisko dokonali burmistrz Robert Dorna i przewodniczący Piotr Rzyski. Kluczyki odebrał naczelnik OSP Kłodzisko i przekazał kierowcy samochodu bojowego.

Prezes Stefan Kaszkowiak wręczył odznaki za wysługę lat – odznakę za wysługę 50 lat w OSP otrzymał dh Antoni Odrobny, odznakę za wysługę 40 lat w OSP otrzymał dh Jan Chojnacki, odznakę za wysługę 10 lat w OSP otrzymał dh Łukasz Roj.

Na zakończenie części oficjalnej przedstawicielka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Kłodzisku Paulina Wylegała przedstawiła historię jednostki, a następnie głos zabrali zaproszeni goście. Był czas na okolicznościowe przemówienia i prezenty.

IMG_5511 IMG_5519 IMG_5531 IMG_5534 IMG_5539 IMG_5543 IMG_5552 IMG_5561 IMG_5574 IMG_5598 IMG_5612 IMG_5626 IMG_5639 IMG_5642 IMG_5648 IMG_5672 IMG_5675 IMG_5681 IMG_5685 IMG_5691 IMG_5700 IMG_5705 IMG_5714 IMG_5732 IMG_5737 IMG_5747 IMG_5751 IMG_5771
Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności