{index_ob_css}{index_ob_js}

Operetka na Wynos oczarowała wroniecką publiczność!

Za nami niezwykły wieczór z „Operetką na Wynos”, który zgromadził licznie miłośników muzyki we Wronieckim Ośrodku Kultury.

Największe przeboje operetkowe, znakomici soliści Operetki Wrocławskiej oraz tancerze Teatru Scena Kamienica stworzyli wyjątkową atmosferę i zabrali publiczność w muzyczną podróż pełną emocji.

W repertuarze wydarzenia znalazły się największe przeboje operetkowe takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar, Pal Abraham czy Carl Zeller. W programie nie zabrakło ukochanych przez słuchaczy szlagierów: „Wielka sława to żart!”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Pieśń o Wilji”, "Kuplety Adeli", "Lat dwadzieścia miał mój dziad", a także czardaszów, walców i foxtrottów.

Po koncercie dzieci otrzymały kolorowanki operetkowe z ciekawostkami i zagadkami związanymi ze sztuką operetkową.

Spotkanie z operetką było współfinansowane ze środków Gminy Wronki w ramach realizacji zadania publicznego.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Galeria zdjęć

Operetka (24) Operetka (9) Operetka (14) Operetka (6) Operetka (12) Operetka (13) Operetka (17) Operetka (22) Operetka (1) Operetka (2) Operetka (3) Operetka (4) Operetka (5) Operetka (8) Operetka (10) Operetka (20) Operetka (15) Operetka (11) Operetka (16) Operetka (18) Operetka (7) Operetka (19) Operetka (21) Operetka (23)
Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności