{index_ob_css}{index_ob_js}

Niech żyje Niepodległa Polska!

W czwartek 11 listopada odbędą się wronieckie obchody Święta Niepodległości. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Szczegóły na plakacie poniżej.

Święto Niepodległości - 11 listopada 2021 r. Godz. 10:30 Uroczysta Masza Święta w intencji Ojczyzny / Kościół parafialny pw. św. Katarzyny. Godz. 11:30 - Złożenie kwiatów pod pomnikiem "Ku czci i chwale poległym za wolność Ojczyzny" Mazurek Dąbrowskiego w wykonaniu Zespołu Tańca Polskiego Wronki" przy akompaniamencie Wronieckiej Orkiestry Dętej / Rynek. Godz. 12:00 - Występ artystyczny Wronieckiej Orkiestry Dętej oraz Mażoretek Miraż / Rynek. Godz. 12:30 - Drzwi otwarte w Muzeum Ziemi Wronieckiej - wstęp wolny / Muzeum Ziemi Wronieckiej. Godz. 15:00 Strzelanie Niepodległościowe dla wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Wronki / Strzelnica Bracka w Szklarni. Godz. 17:00 Koncert "polska, Naród, Tradycja" w wykonaniu Zespołu Tańca Polskiego "Wronki" / Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach WOK i Kinoteatru oraz na stronie www.wokwronki.pl

Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności