Gminny Festyn dla Dzieci i Młodzieży w Wartosławiu już 27 czerwca!
Wraz z pozostałymi organizatorami zapraszamy w pierwszą sobotę wakacji – 27 czerwca – na Gminny Festyn dla Dzieci i Młodzieży w Wartosławiu. Wydarzenie to od lat wpisuje się w kalendarz dziecięcych imprez w regionie i niezmiennie dostarcza masę ciekawych atrakcji.
Festyn pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki.
Szczegółowy program na plakacie poniżej.