Gwiazdor odwiedził sołectwa i przekazał słodkości najmłodszym
Do nowej wronieckiej tradycji możemy zaliczyć już przedświąteczną paradę z Gwiazdorem, która ku radości dzieci odbyła się po raz kolejny.
W grudniową niedzielę Gwiazdor w towarzystwie pomocników na motocyklach przemierzał ulice miasta i gminy – dotarł m.in. do Stróżek, Samołęża, Nowej Wsi, Wierzchocina, Ćmachowa, Kłodziska, Wróblewa, Biezdrowa, Wartosławia, Popowa, Chojna, Rzecina, Jasionny oraz na wroniecki Rynek. Zakończenie parady miało miejsce pod Wronieckim Ośrodkiem Kultury, w którym odbywał się Jarmark Świąteczny.
Dzieci spotkały się z Gwiazdorem w ustalonych miejscach zbiórek – z reguły w świetlicach wiejskich – gdzie Sołtysi i Rady Sołeckie zadbali o dodatkowe atrakcje: zabawy, warsztaty i smaczny poczęstunek.
Najmłodsi otrzymali słodycze zakupione ze środków Gminy Wronki i Wronieckiego Ośrodka Kultury. Wydarzenie odbyło się przy ogromnym wsparciu motocyklistów z Sekcji Moto-Wronki.