{index_ob_css}{index_ob_js}
Powróć do: Tereny pod inwestycje

Baza terenów i hal prywatnych

W celu prowadzenia skutecznej promocji gospodarczej gminy podjęty został temat stworzenia bazy terenów i hal, które mogą zostać przedstawione podmiotom zainteresowanym zlokalizowaniem swoich inwestycji na terenie gminy Wronki.

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach otrzymuje zapytania bezpośrednio od potencjalnych inwestorów oraz od podmiotów współpracujących z inwestorami w sprawie przekazania informacji o istniejących terenach i halach produkcyjnych, spełniających podane w zapytaniu kryteria. Dodatkowo nawiązana została stała współpraca z Centrum Obsługi Inwestora, działającego w strukturach Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski, które od ponad 10 lat prowadzi bazę ofert inwestycyjnych województwa wielkopolskiego.

Oprócz gminnych terenów istnieje możliwość umieszczenia w bazie działek i hal produkcyjnych należących do osób i podmiotów prywatnych, które poszukują na nie nabywców. Każde takie miejsce na terenie gminy Wronki może zostać dołączone do naszej bazy pod warunkiem przesłania na adres m.rusinek@wronki.pl:

1) Wypełnionego formularza opisującego teren / halę, wraz z wymaganymi załącznikami. Pod notką umieszczone zostały formularze wraz z instrukcją wypełnienia.

2) Informacji o zgodzie na przekazywanie danych osobowych - w załączeniu. 

Każda zgłoszona lokalizacja zostanie opublikowana na stronie www.wronki.pl.


Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco w ciągu całego roku. Aby Państwa tereny bądź hale zostały wysłane do corocznej aktualizacji bazy ofert Centrum Obsługi Inwestora należy przesłać informacje o nich do dnia 28 kwietnia br.

Wszelkie pytania prosimy kierować mailem na adres m.rusinek@wronki.pl lub telefonicznie pod numerem 67 2545 323.

Pliki do pobrania:

Instrukcja wypełnienia
Format: pdf, 143.97 kB
Opis hali
Format: doc, 122 kB
Opis gruntu
Format: doc, 163.5 kB
Zgoda na przekazywanie danych osobowych
Format: docx, 17 kB