Rozpoczęła się czwarta kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Wronki
Pierwsza sesja czwartej kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Wronki odbyła się we wtorek 19 października w Sali Ślubów wronieckiego ratusza. Głównym punktem sesji były wybory Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza.
Zanim radni juniorzy przystąpili do głosowania, złożyli uroczyste ślubowanie, które przyjął Zastępca Burmistrza Robert Dorna. Następnie każdy opowiedział o swoich zainteresowaniach i motywacji do bycia członkiem Młodzieżowej Rady Gminy Wronki. Po wszystkich wystąpieniach, przyszedł czas na wybór nowych władz. W wyniku jawnego głosowania Przewodniczącą została Julia Adamczak, a Wiceprzewodniczącą Maria Sawczuk. Funkcję Sekretarza powierzono Gracjanowi Wilde.
Przez najbliższe dwa lata Młodzieżowa Rada Gminy Wronki będzie pracowała w następującym składzie: Julia Adamczak, Aleksandra Duda, Gracjan Wilde (Zespół Szkół nr 2 we Wronkach), Maria Sawczuk, Agnieszka Włóka (Zespół Szkół nr 1 we Wronkach), Mikołaj Piechowiak, Paulina Wylegała (Szkoła Podstawowa w Biezdrowie), Laura Cebernik, Katarzyna Judek (Szkoła Podstawowa nr 3 we Wronkach), Anastazja Woźniak (Szkoła Podstawowa nr 1 we Wronkach), Zuzanna Chudziak (Szkoła Podstawowa nr 2 we Wronkach), Stanisław Michalski (Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi) i Sandra Jagielska (Szkoła Podstawowa w Chojnie). Opiekunem radnych juniorów z ramienia Urzędu Miasta i Gminy pozostał Tobiasz Chożalski.