Pamiętamy o Stanisławie Zgaińskim
W sobotę 23 października na Osiedlu Zamość odbyła się uroczystość złożenia kwiatów przy skwerze Stanisława Zgaińskiego – nauczyciela, artysty plastyka, żołnierza Armii Krajowej.
Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego przy akompaniamencie Wronieckiej Orkiestry Dętej. Następnie przedstawiciele władz samorządowych i osiedlowych, a także Zarząd Koła Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego i Zarząd Towarzystwa Miłośników Ziemi Wronieckiej złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą zasłużonego dla lokalnej społeczności Stanisława Zgaińskiego.