{index_ob_css}{index_ob_js}

Oddaliśmy hołd poległym

W niedzielę 8 maja obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Z tej okazji we wronieckiej farze odprawiona została msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie przedstawiciele władz samorządowych, przybyłe delegacje oraz mieszkańcy przeszli na Rynek, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego i krótkim przemówieniu burmistrza Roberta Dorny, złożyli kwiaty pod pomnikiem „Ku czci i chwale poległym za wolność Ojczyzny".

Galeria zdjęć

IMG_6936 IMG_6937 IMG_6938 IMG_6947 IMG_6949 IMG_6950 IMG_6955 IMG_6958 IMG_6970 IMG_6973 IMG_6978 IMG_6983 IMG_6988 IMG_6993 IMG_6994 IMG_6998 IMG_7002 IMG_7003 IMG_7007 IMG_7008 IMG_7012 IMG_7014 IMG_7019 IMG_7023 IMG_7024
Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności