{index_ob_css}{index_ob_js}

Dzień Meczowy Młodziczek już jutro!

Akademia Sportu Wronki zaprasza na mecz Młodziczek. „Jutro czeka nas emocjonujące wydarzenie! Święto siatkówki we Wronkach rozpocznie się o godzinie 10:00 w sali na Polnej, gdzie Młodziczki Akademii Sportu Wronki wezmą udział w trzeciej rundzie półfinałów Wielkopolski. Ich rywalkami będą bardzo wymagające drużyny, w tym faworyt grupy UKS Szamotulanin Szamotuły. Drugi mecz bardzo ważny dla Nas z MUKS Jantar Kalisz II , który również postawi przed naszymi zawodniczkami duże wyzwanie.

Zachęcamy wszystkich kibiców do przybycia i wsparcia naszych Młodziczek! Razem stwórzmy wspaniałą atmosferę i pokażmy, że jesteśmy z nimi. Do zobaczenia na meczu!”.

8_lutego_(2) 

Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności