Dyżur Rady Seniorów
W najbliższy czwartek 4 listopada br. od godz. 14.00 do 1 6.00 w Sali Centrum Inicjatyw Senioralnych na Dworcu PKP odbędzie się kolejny dyżur przedstawiciela Rady Seniorów. Tym razem na mieszkańców będzie czekać pan Jerzy Owczarzak Zastępca Przewodniczącej Rady. Można zgłaszać potrzeby i tematy, które dotyczą osób starszych lub ich opiekunów.