{index_ob_css}{index_ob_js}

Droga Wartosław - Lubowo po przebudowie

14 lipca 2022 r. został odebrany po przebudowie 2,5 kilometrowy odcinek drogi powiatowej Wartosław – Lubowo. Inwestycja została zrealizowana w 95% ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład - Programu Inwestycji Strategicznych oraz w 5% ze środków powiatu szamotulskiego. Obecni na odbiorze byli  Wiceminister Rozwoju i Technologii Grzegorz Piechowiak oraz Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński. Powiat szamotulski reprezentowali Starosta Beata Hanyżak oraz członkowie Zarządu Powiatu. Obecni byli również przedstawiciele samorządu gminnego oraz mieszkańcy Wartosławia i Lubowa.

IMG_5421 IMG_5424 IMG_5411 IMG_5409 IMG_5396 IMG_5383
Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności