{index_ob_css}{index_ob_js}

Bezpłatne badania dla osób w wieku 50-74 lat – profilaktyka nowotworów jelita grubego

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu przeprowadzi akcję nieodpłatnych badań profilaktycznych dla mieszkańców gminy Wronki w wieku 50-74 lat. 

Badania będą dotyczyć profilaktyki  i wczesnego wykrywania nowotworów dolnego odcinka przewodu pokarmowego - jelita grubego (badanie na obecność krwi utajonej w kale).

7 grudnia o godz. 12:30 - we Wronieckim Ośrodku Kultury - odbędzie się spotkanie edukacyjne, podczas którego wszystkim zainteresowanym zostaną rozdane specjalne probówki do przygotowania materiału do badań.

Odbiór przygotowanego materiału (kałówek) został zaplanowany na 14 grudnia w godz. 12:00-16:00 w Kręgielni przy Placu Targowym.

Na badania nie obowiązują zapisy. Warunkiem uczestnictwa jest obecność na spotkaniu edukacyjnym, posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości, uzupełnienie i podpisanie ankiety monitorowania oraz oświadczenia uczestnika projektu, a także osobiste oddanie próbki do badania w wyznaczonym terminie.

Dodatkowe informacje na plakacie poniżej.

Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności