{index_ob_css}{index_ob_js}

Centralna Liga Młodzieżowa i Superliga Kobiet

KK „Dziewiątka-Amica” Wronki zaprasza na Centralną Ligę Młodzieżową i Superligę Kobiet. 

„Wracamy na ligowe tory. Już w najbliższą sobotę do gry ruszą nasi młodzieżowcy, którzy w rozpoczętym sezonie rywalizować będą w grupie B Centralnej Ligi Młodzieżowej. Rywalami Zielonej Armii będą zawodnicy z drugiej drużyny Startu Gostyń. Zapraszamy na kręgielnie przy Placu Targowym o 11 w sobotę. 

W niedzielne przedpołudnie zapraszamy Was na kręgielnie we Wronkach na spotkanie pierwszej kolejki Kręglarska Superliga Kobiet. Nasze panie na start nowego sezonu ligowego zmierzą się z Czarna Kula Poznań. Zapowiada się długi, ciężki rok, liczymy na wasze wsparcie na Placu Targowym. Panowie rozegrają swoje spotkanie w Lesznie.”  

372910032_766667575469301_4837078719315745167_n 

372899037_766669535469105_2676085032644516412_n 

 

Powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności