Centralna Liga Młodzieżowa i Superliga Kobiet
KK „Dziewiątka-Amica” Wronki zaprasza na Centralną Ligę Młodzieżową i Superligę Kobiet.
„Wracamy na ligowe tory. Już w najbliższą sobotę do gry ruszą nasi młodzieżowcy, którzy w rozpoczętym sezonie rywalizować będą w grupie B Centralnej Ligi Młodzieżowej. Rywalami Zielonej Armii będą zawodnicy z drugiej drużyny Startu Gostyń. Zapraszamy na kręgielnie przy Placu Targowym o 11 w sobotę.
W niedzielne przedpołudnie zapraszamy Was na kręgielnie we Wronkach na spotkanie pierwszej kolejki Kręglarska Superliga Kobiet. Nasze panie na start nowego sezonu ligowego zmierzą się z Czarna Kula Poznań. Zapowiada się długi, ciężki rok, liczymy na wasze wsparcie na Placu Targowym. Panowie rozegrają swoje spotkanie w Lesznie.”